Lebo odmena za hriech je smrť, ale Božím darom milosti je večný život v Kristovi Ježišovi, Pánovi našom. (Rimanom 6,23)
Babylon v Európe
David Hathaway

Babylon v Európe

Biblia má dnes čo povedať viac než kedykoľvek predtým v histórii, v skutočnosti pred nami odkrýva pravdu o Európskej únii a čo to pre nás ako kresťanov znamená.

Cena: 4,50 €
Dostupnosť: Skladom
Odosielame do 7 dní
O PRODUKTE

Európa dnes čelí obrovskej výzve. Žijeme v tých najnebezpečnejších časoch politicky ako aj duchovne. Avšak Biblia má dnes čo povedať viac než kedykoľvek predtým v histórii, v skutočnosti pred nami odkrýva pravdu o Európskej únii a čo to pre nás ako kresťanov znamená. Nemôžeme len sedieť so založenými rukami a hovoriť, že sa nás to netýka. Táto kniha je pre nás výzvou a povzbudením k tomu, že sa môžeme stať súčasťou záverečnej fázy Božej stratégie – časťou naplneného proroctva.

Obsah:

Cesta do Európskej únie
Je toto koniec Európskej únie?
Dieťa Francúzskej revolúcie?
Kde je Babylon dnes?
Brána do pekla
Tajomstvo – Veľký Babylon
Satanov trón v Európe
Boh zakázaný v Európe!
Bude islam vládnuť Európe?
Božia odpoveď
Boh má pre Európu víziu!
Aká je Božia stratégia?
Potrebujeme ducha Eliášovho

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Publishing House Dunamis
Väzba:mäkká
Rok vydania:2009
Počet strán:80
Jazyk:Slovenský
ISBN:978-80-89204-20-5
Copyright:Slovakian Translation 2009
Rozmery (šírka x výška):135 x 205
Autor:David Hathaway
UKÁŽKA Z KNIHY

PREDSLOV:

Dávid Hathaway, Boží vizionár našej generácie, vo svojej knihe Babylon v Európe predkladá zjavenie, ktoré prijal od Boha skrze pôsobenie Ducha Svätého. Kniha, ktorú práve čítate, je výsledkom vyše dvadsaťročného autorovho skúmania „ako súvisia posledné svetové udalosti s tým, čo ukrýva Biblia vo svojich proroctvách“. Nejde mu pritom o intelektuálne cvičenie, ale o pochopenie toho, ako má on i súčasná generácia kresťanov žiť svoj každodenný život viery v moci Ducha Svätého. Hlavným posolstvom knihy je pozvanie k skúmaniu predkladaných skutočností, udalostí vo svetle Písma, k modlitbám o vyliatie Ducha Svätého a predovšetkým k činom – k zvestovaniu evanjelia uprostred generácie pohanstvom ovládnutých Európanov.

Urgentnosť tohto pozvania môže čitateľ vnímať na pozadí životného príbehu autora. Dávid Hathaway na základe Božieho zjavenia už pred vyše štyridsiatimi rokmi, s nasadením vlastného života, prinášal evanjelium do krajín za „železnou oponou“, i do bývalého Československa. Ovocie jeho služby je zrejmé a rastúce cez životy a službu domácich služobníkov, najmä v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu. V súčasnosti autor aj napriek vyššiemu veku horlí po novom zapálení Božieho ohňa, po prejavoch Božej moci, a to tak u seba, ako aj v živote a službe iných kresťanov. Predkladané svedectvá nás konfrontujú s realitou živého, milujúceho Boha, ktorý nechce, aby ľudia hynuli zotročení diablom a dôsledkami svojich hriechov. Na stranách tejto knihy sa k nám prihovára sám Boh, ktorý hľadá mužov a ženy, ochotných v duchu Eliášovom stáť na strane Boha Biblie, a to tvárou v tvár modlám i modlárom. Boh hľadá modlitebníkov, ktorí mu budú dôverovať, horlivo sa modliť a následne konať v moci Jeho Ducha.

Keďže táto kniha predkladá zjavenie, ktoré sa opiera o Písmo sväté, je našou úlohou takto k nej pristupovať, skúmať vo svetle Božieho slova nielen predkladané skutočnosti o Európe, ale predovšetkým samých seba. A čo je dôležitejšie – prijať Božie pozvanie a podľa neho konať. Vstúpiť medzi tých, „ktorí sa dokážu modliť ako Eliáš a ktorí dokážu veriť, ako povedal Ježiš“.

Jozef Brenkus sen.

Poprad, marec 2009