A toto je svedectvo, že Boh nám dal večný život, a tento život je v Jeho Synovi. (1. Ján 5,11)
Formovanie histórie prostredníctvom modlitby a pôstu
Derek Prince

Formovanie histórie prostredníctvom modlitby a pôstu

Zisti, ako sa môžeš stať nástrojom, ktorý prinesie zmenu do tvojej rodiny, tvojho zboru, tvojho regiónu, tvojej krajiny a sveta cez dve mocné zbrane, ktorými sú: PÔST a MODLITBA!

Cena: 5,80 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

Môžeme povedať, že doba, v ktorej žijeme, vzbudzuje hrôzu. Svet je nestály. Celosvetová politická scéna je veľmi nestabilná. Tempo zmien, ktorých sme svedkami, sa vymyká spod kontroly. Nevieme, čo sa stane zajtra a cítime sa bezmocní proti tomu niečo urobiť.

Avšak to, čomu čelíme v dnešnej dobe, nie je nič nové. Aj v minulosti bolo mnoho vojen, mnoho hrozieb a teroristických činov. História je poškvrnená násilnými udalosťami nepredstaviteľného krviprelievania a hororu. Čo proti tomu ľudia podnikli? Jedinú vec, ktorú mohli urobiť bolo – modliť sa! Kresťania zmenili chod dejín a vlád tým, že zdôrazňovali biblické metódy modlitby a pôstu. Je táto biblická požiadavka ešte aktuálna?

Objav s Derekom Princom, ako môžu tvoje modlitby zmeniť svet. Na príklade osobných skúseností zo svojho vlastného života autor knihy objasňuje to, ako sa môžeš stať nástrojom zmeny. Nemusíš bojovať. Nemusíš zastávať vysokú politickú pozíciu. Nemusíš dosiahnuť určitú vekovú hranicu. Nemusíš mať dokonca ani moc, peniaze alebo vplyv na tejto Zemi. To, čo je skutočne dôležité, je tvoj vplyv v Nebi. Nech si už teenager, dospelý muž či žena, nauč sa dotknúť Božieho srdca prostredníctvom modlitby, ktorá zmení svet!

Zisti, ako sa môžeš stať nástrojom, ktorý prinesie zmenu do tvojej rodiny, tvojho zboru, tvojho regiónu, tvojej krajiny a sveta cez dve mocné zbrane, ktorými sú: P
ÔST a MODLITBA!

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Publishing House Dunamis
Väzba:mäkká
Rok vydania:2007
Počet strán:236
Jazyk:Slovenský
ISBN:80-89204-03-1
Copyright:Slovakian translation 2007
Rozmery (šírka x výška):134 x 204
Autor:Derek Prince