Lebo kráľovstvo Božie nie je v reči, ale v moci. (1. Korinťanom 4,20)
Dôkazy moci
Morris Cerullo

Dôkazy moci

Ku knihe dostanete CD Olivy live 2016 zadarmo.

Pod dynamickým vedením Morrisa Cerulla je Škola služby oddaná úlohe vybudovať Božiu armádu a zasiahnúť vzdialené kúty sveta... až kým každý kontinent a každá národnosť nebude nasýtená evanjeliom.

Cena: 10,00 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

Uvedomil som si, že kľúčom k uzatvorenému svetu sú vytrénovaní občania a laici... doktori, advokáti, právnici, osoby v domácnosti, študenti, tesári..., ktorí sú plní moci Ducha Svätého. Škola služby trénuje mužov a ženy v duchovnej stratégii a vybavuje ich poznaním, ktoré im umožní vrátiť sa do svojich miest, národov a obcí, aby strhli satanove pevnosti.
Učebný plán Školy služby berie študentov von, za "oblasť vedomostí" do praxe, kde sa podieľajú na osobnej evanjelizácii, modlia sa za chorých, slúžia poradenstvom cez telefón a vedú stratených ku spáse.
Škola služby Morrisa Cerulla hľadá mužov a ženy, ktorí sú ochotní byť iní... ktorí budú čeliť výzve Veľkého poverenia... ktorí vykročia vo viere a zaberú svoje mestá, štáty, a dokonca národy pre Krista... ktorí sa stanú kanálmi Jeho moci... ktorí budú niesť dôkazy zázračnej Božej moci.  

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Lenver s.r.o.
Väzba:mäkká
Rok vydania:2013
Počet strán:288
Jazyk:Slovenský
ISBN:978-80-971320-0-2
Autor:Morris Cerullo