Ale ovocie Ducha je: láska, radosť, pokoj, zhovievavosť, nežnosť, dobrotivosť, vernosť, krotkosť, zdržanlivosť. Proti takýmto nie je zákon. (Galaťanom 5,22-23)
Manželská zmluva
Derek Prince

Manželská zmluva

Objav lásku, o ktorej väčšina ľudí len sníva.

Cena: 4,20 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

EŠTE NIE JE NESKORO... Možeš mať šťastné, obojstranne naplňujúce manželstvo.

Chceš uviesť svoje manželstvo na ďalší stupeň alebo uvažuješ o tom ako sa rozviesť? Prever svoje manželstvo, aby si sa nestal ďalším štatistickým údajom.

V tejto knihe Derek Prince objasňuje tajomstvá manželstva a odhaľuje Božie plány a zámery pre biblické manželstvo. Nedovoľ, aby došlo k rozdeleniu v tvojom manželstve.

Objav význam, moc a požehnania zmluvy a ...

  • Spoznáš Boží pôvodný zámer pre manželstvo.
  • Spojíš sa s Bohom a vytvoríš tak trojžilový povraz.
  • Zlepšíš kvalitu všetkých svojich vzťahov.
  • Prevedieš svoje manželstvo od horkosti k blaženosti a nádhere.
  • Spoznáš, aké prednosti má mať tvoj partner.


Autor knihy pokračuje tým, že ukazuje, ako základné princípy vytvárajú skutočnú duchovnú jednotu medzi každým veriacim a Bohom a medzi spoluveriacimi. Vo svojej záverečnej kapitole
"Okamih rozhodnutia" prevádza čitateľa jednoduchými, ale život meniacimi krokmi, ktoré vedú k takýmto vzťahom. Keď budeš nasledovať Boží zámer pre manželstvo, zbuduješ vzťah, ktorý bude čeliť ťažkostiam, zvíťazí nad nimi a vyjde z nich silnejší ako bol kedykoľvek predtým.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Publishing House Dunamis
Väzba:mäkká
Rok vydania:2007
Počet strán:112
Jazyk:Slovenský
ISBN:80-89204-08-2
Copyright:Slovakian translation 2007
Rozmery (šírka x výška):105 x 168
Autor:Derek Prince
UKÁŽKA Z KNIHY

Existuje tajomstvo úspešného manželstva? prečo sú niektoré manželstvá úspešné a iné stroskotajú? Je to však len vecou náhody?

Jedno je isté: Ak existuje tajomstvo šťastného manželstva, potom ho milióny manželských párov v dnešnej dobe neobjavili. Takmer v každej krajine západnej civilizácie vzrástol v posledných desaťročiach veľmi prudko počet rozvodov vzhľadom na počet uzavretých sobášov. V Spojených štátoch sme sa dostali do situácie, keď pripadá približne jeden rozvod na dva sobáše. pred päťdesiatimi rokmi by si človek znalý amerických pomerov sotva pomyslel, že sa takáto situácia môže vyskytnúť v takej krátkej dobe.