A toto je svedectvo, že Boh nám dal večný život, a tento život je v Jeho Synovi. (1. Ján 5,11)
Maratón duše

Maratón duše

Kniha Maratón duše je určená všetkým čitateľom a milovníkom žánru fantasy. Martin Hunčár ju napísal nielen pre mládež, ale aj dospelých.

Cena: 12,00 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

Toto dielo je aktuálne a bez nadsázky sa v niektorých kapitolách dá skôr hovoriť o prorockom žánri. Dočítate sa tam o ťažkostiach, ktoré doľahnú na tento svet, skúškach, ktorými musia prejsť veriaci a to bol rukopis napísaný dávno pred vypuknutím koronavírusu.

Toto dielo sa vymyká bežným príbehom, a to svojím originálnym spracovaním. Napriek tomu, že maratón v názve knihy môže vyvolať dojem, že „sa ma to netýka“, opak je pravdou. Nejde totiž v prvom rade o športovú disciplínu, ale skôr o životný beh každého z nás, so všetkými prekážkami, radosťami a riešeniami ťažkých situácii. Čitateľ je veľmi rýchlo vtiahnutý do deja a spolu s hlavným hrdinom prežíva každý kilometer. Pretože autor je tiež človek omylný, môže sa i čitateľ ľahko stotožniť s jeho občasným zlyhaním a o to viac mu fandí, aby beh dokončil. Možno práve preto, že nejde o klasického superhrdinu, získa si sympatie čitateľa ľahšie, než keby všetky prekážky zdolal mihnutím oka.

Na obálke tejto knihy by mohlo bez obáv byť veľkým písmom vytlačené: „Pozor! Prudko účinné!“ Spolu s autorom sme svedkami osobného zápasu premeny, ktorý upúta čitateľa natoľko, že sa sám zatúži stať jeho súčasťou. Krok za krokom (alebo kilometer za kilometrom) pred nami cez pot, slzy aj smiech odhaľuje hlboké pravdy, ktoré zamieria cez jednotlivé vrstvy človeka až k jeho najhlbšej podstate. – Eva Kevická

Autorkou ilustrácie obálky je Zuzka Bruncková, 42 kapitol ku každej kapitole ilustrovala Monika Bitterová.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Zaex
Väzba:mäkká
Rok vydania:2020
Počet strán:347
Jazyk:Slovenský