Hospodin je môj pastier, nebudem mať nedostatku. (Žalm 23,1)
Moc modlitby tínedžera
Stormie Omartian

Moc modlitby tínedžera

OBJAV moc modlitby. ZMEŇ svoj život. ZMEŇ svoj svet.

Cena: 11,00 €
Dostupnosť: Skladom
Odosielame do 7 dní
O PRODUKTE

Už sa ti niekedy stalo, že si počas modlitby pochyboval, či ťa Boh počuje? Zdalo sa ti, že tvoje slová iba narazili do stropu a vyparili sa kamsi do vzduchoprázdna? Dokážu modlitby vôbec niečo zmeniť?

Tvoje modlitby dokážu zmeniť oveľa viac, než si si kedy myslel, a dokonca premenia aj tvoj život! Modlitba ti pomôže povzniesť sa nad všetky tlaky, ktorým čelíš, a uvidieť Boží plán pre tvoju budúcnosť.

V knihe sa dozvieš ako zakúsiť bližší vzťah s Bohom, odolať tlaku rovesníkov,, mať zdravý pohľad na svoj výzor, rozvíjať dobré vzťahy, byť svetlom pre druhých.

Autorka uzatvára každú kapitolu knihy pasážou s modlitebnými inšpiráciami. Porozprávaj sa s Bohom o svojich osobných potrebách, a potom mu načúvaj, čo ti začne klásť na srdce. Jeho riešenia sú obdivuhodné!

Stormie Omartian žije v USA a so svojím manželom Michaelom majú tri dospelé deti. Stormie sa okrem písania venuje aj spevu a skladaniu piesní. Po celom svete sa autorkiných kníh predalo viac než 34 miliónov, na Slovensku sa stali bestsellermi Moc manželkiných modlitieb, Moc manželových modlitieb, Moc modlitby rodiča, Moc modlitby ženy a Moc modlitby v ťažkých časoch. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Slovo života Bratislava
Väzba:mäkká
Rok vydania:2023
Počet strán:240
Jazyk:Slovenský
Rozmery (šírka x výška):14,8 x 21