Lebo odmena za hriech je smrť, ale Božím darom milosti je večný život v Kristovi Ježišovi, Pánovi našom. (Rimanom 6,23)
Požehnanie alebo kliatba
Derek Prince

Požehnanie alebo kliatba

Derek Prince poukazuje na to, že v živote každého jednotlivca pôsobia dve sily: požehnania a kliatby.

Cena: 12,50 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

Derek Prince poukazuje na to, že v živote každého jednotlivca pôsobia dve sily: požehnania a kliatby. Jedna sila je prospešná, druhá škodlivá. Aby sme sa tešili Božím požehnaniam a boli ochránení pred kliatbami potrebujeme porozumieť, ako pôsobia tieto dve sily. Autor dramaticky ukazuje, že kliatba nie je poverou z temných dávnych dôb. Opisuje životné skúsenosti ľudí, ktorí boli prekvapení zistením, že neboli slepými obeťami náhody alebo dokonca dedičnosti. Lepšie povedané problémom bola kliatba, ktorá mohla mať svoj pôvod v predošlých generáciách. Najdôležitejšie je, že autor knihy ti ukazuje, ako rozpoznať kliatbu pôsobiacu v tvojom živote a pomáha ti nadobudnúť vyslobodenie a Božie požehnania.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Publishing House Dunamis
Väzba:mäkká
Rok vydania:2007
Počet strán:224
Jazyk:Slovenský
ISBN:80-89204-16-3
Copyright:Slovakian translation 2007
Rozmery (šírka x výška):134 x 204
Autor:Derek Prince
UKÁŽKA Z KNIHY

Pre povrchného pozorovateľa je ľudský život zmätenou zmesou svetla a tieňa, ktorý nemá žiaden viditeľný poriadok a neriadi sa žiadnymi rozpoznateľnými pravidlami. Dvaja muži na tejto palete života môžu vykroči ť bok po boku. Pochádzajú z toho istého prostredia, majú rovnaké schopnosti a smerujú rovnakým smerom. A napriek tomu jeden z nich takmer stále chodí vo svetle úspechu a naplnenia, zatiaľ čo druhý po jeho boku sotva vidí svetlo. Akoby neustále žil v tieni zlyhania a prehry a jeho život končí predčasne.
Ani jeden z týchto mužov nechápe, aké sily pôsobia v ich životoch. Zdroje svetla a tieňa ostávajú obom skryté. Možno ich dokonca nikdy ani nenapadlo zamyslieť sa nad možnosťou, že svetlo i tieň by mohli mať korene v predchádzajúcich generáciách.