Lebo odmena za hriech je smrť, ale Božím darom milosti je večný život v Kristovi Ježišovi, Pánovi našom. (Rimanom 6,23)
Sebavedomá žena
Joyce Meyer

Sebavedomá žena

Dnešnú spoločnosť zamorila epidémia pocitov menejcennosti, ktorej sú vystavené najmä ženy. Bežnou obranou býva pretvárka, že všetko je v poriadku, čo však vedie iba k ďalšej forme neslobody.

Cena: 10,90 €
Dostupnosť: Skladom
Odosielame do 7 dní
O PRODUKTE

Sebavedomá žena je taká, ktorá vie, že je milovaná, odmieta žiť v strachu a neporovnáva sa s inými. Jej sebaistota pramení z optimistického postoja, odvahy, ale predovšetkým z viery v Boha.

Kniha Sebavedomá žena:

• ponúka kľúče k vnútornej stabilite a zdravej nezávislosti,  

• ukazuje, ako žiť bez strachu,

• pomáha prekonať bariéry falošných očakávaní okolia,

• ukazuje cestu k uzdraveniu z citových zranení spôsobených zneužívaním.

Joyce v knihe opisuje sedem charakteristík ženy, ktorá žije v neochvejnej dôvere v Boha. Milióny ľudí sa modlia, ale otázka znie: Ako? Modlia sa s očakávaním, bez strachu, alebo s pocitmi viny? Majú smelosť žiadať viac než len nevyhnutné minimum? Kniha popisuje osobnú cestu Joyce Meyer od neistoty a nenávisti voči sebe samej, spôsobenej sexuálnym zneužívaním, k skutočnému životu a slobode, ktorú zakúša dnes, keď je už viac ako 30 rokov v službe. Na Slovensku sa obľube tešia jej knihy Sila myšlienok, Ako zvládať svoje emócie, Drž si jazyk na uzde, Boh sa na teba nehnevá, Od zlozvykov k dobrým návykom a Nikdy sa nevzdávaj. Jej rozhlasové a televízne vysielanie Enjoying Everyday Life si získalo milióny priaznivcov po celom svete.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Slovo života international Bratislava
Väzba:mäkká
Rok vydania:2016
Počet strán:269
Jazyk:Slovenský
ISBN:978-80-89165-50-6
Rozmery (šírka x výška):143x208