Hospodin je môj pastier, nebudem mať nedostatku. (Žalm 23,1)
Si vzácna Novinka
Wendy Griffith

Si vzácna

NECHCI PRE SEBA MENEJ, NEŽ ČO TI CHCE DAŤ BOH

Redaktorka CBN Wendy Griffith v knihe opisuje svoj príbeh lásky. Keď sa jej sny o manželstve rozbijú na márne kúsky, práve vtedy objavuje pravdu o tom, kým je v Božích očiach... V roku 2019 sa Wendy šťastne vydala a jej sen sa stal realitou.

Cena: 11,90 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

 

Spravodajská redaktorka CBN Wendy Griffith v tejto knihe opisuje svoj príbeh lásky a jeho trpký koniec. Keď sa jej sny o manželstve rozbijú na -márne kúsky a Wendy ostane len zlomené srdce, práve vtedy objavuje pravdu o tom, kým je v Božích očiach... a túži, aby ste túto pravdu spoznali aj vy o sebe. No nielen rozumom, ale najmä srdcom. Príjemným rozprávačským štýlom sa autorka s vami podelí o skúsenosti, ktoré jej pomohli zadefinovať skutočnú lásku. Spolu s ňou sa naučíte, ako si chrániť srdce, ako sa vyvarovať falošnej lásky a aj to, ako si vychutnávať život slobodnej ženy, zatiaľ čo čakáte na toho pravého. Božia láska k nám je nekonečne štedrá, preto by sme sa nikdy nemali uspokojiť s emocionálnymi omrvinkami. Kniha je určená všetkým ženám, ktoré niekedy zapochybovali o svojej nevyčísliteľnej hodnote. Neuspokojte sa s omrvinkami!

„Táto kniha je pútavá, vecná, pravdivá a hlboko osobná. Je pre mňa povzbudením a inšpiráciou na mojej vlastnej ceste... Ponúka osviežujúci a dojímavý pohľad na cestu modernej, slobodnej kresťanskej ženy!" Mandy Haleová, autorka knihy The Single Woman: Life, Love and Dash of Sass

„Wendy Griffith zdôrazňuje, že každá žena má v sebe semienko výnimočnosti.“ T.D. Jakes

Wendy Griffith pracuje ako moderátorka a reportérka pre kresťanskú televíziu CBN (Christian Broadcasting Network) a spolu s jej zakladateľom Patom Robertsonom uvádza program 700 club. Spolumoderuje aj spravodajskú reláciu zameranú na globálne problémy cirkvi, Christian World News. Spolu s Craigom von Buseckom napísala knihu Praying the News. V roku 2019 sa Wendy šťastne vydala a jej sen sa tak stal realitou.

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Slovo života Bratislava
Väzba:mäkká
Rok vydania:2021
Počet strán:266
Jazyk:Slovenský
Rozmery (šírka x výška):