Ale ovocie Ducha je: láska, radosť, pokoj, zhovievavosť, nežnosť, dobrotivosť, vernosť, krotkosť, zdržanlivosť. Proti takýmto nie je zákon. (Galaťanom 5,22-23)
Sila viery
David Hathaway

Sila viery

Počas 60-tich rokov autor precestoval Európu a bývalý Sovietsky zväz, aby prinášal Božiu zvesť spasenia a uzdravenia aj za železnú oponu.

Cena: 8,00 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

Zažil zázračné vyslobodenie z komunistického väzenia v bývalom Československu, dvakrát bol uzdravený z rakoviny a prežil päť pokusov o vraždu. Dokazuje, že život s Kristom je obrovským dobrodružstvom. Často hovorí, že radšej by žil v búrke s Ježišom ako v pokoji bez Neho. Už 60 rokov sleduje jediný cieľ: vidieť ako sa Božia moc manifestuje na zemi a preniesť túto vášeň na ďalších nasledovníkov. David Hathaway je evanjelistom, zakladateľom organizácie Eurovision Mission to Europe a šéfredaktorom časopisu Prophetic Vision vychádzajúcom v piatich jazykoch. Vďaka priamemu televíznemu prenosu sledujú jeho evanjelizácie milióny divákov nielen v Rusku, na Ukrajine a v Európe, ale na celom svete. Za komunizmu bol kvôli pašovaniu Biblií väznený v bývalom Československu, v roku 2015 navštívil aj Bratislavu.  

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Slovo života international Bratislava
Väzba:mäkká
Rok vydania:2016
Počet strán:196
Jazyk:Slovenský
Rozmery (šírka x výška):145x210