Ale ovocie Ducha je: láska, radosť, pokoj, zhovievavosť, nežnosť, dobrotivosť, vernosť, krotkosť, zdržanlivosť. Proti takýmto nie je zákon. (Galaťanom 5,22-23)
Zasľúbená zem
Derek Prince

Zasľúbená zem

Po mnoho desaťročí národ nie väčší ako štát New Jersey, USA dominoval na titulných stránkach správ vo svete.

Cena: 8,00 €
Dostupnosť: Skladom
Odosielame do 7 dní
O PRODUKTE

Kedy naposledy Izrael nebol v správach?

Po mnoho desaťročí národ nie väčší ako štát New Jersey, USA dominoval na titulných stránkach správ vo svete. Nie je to náhoda. V roku 1982 strhujúca kniha Dereka Princea
Posledné slovo o "Strednom východe" preskúmala konflikt s pozoruhodnou presnosťou. Pozorovania v tejto knihe zostali relevantnými aj po dvadsiatich rokoch.

V knihe
"Zasľúbená zem" (aktualizované vydanie knihy "Posledné slovo o Strednom východe") sa dozvieš o tom, prečo táto malá, zápasiaca krajina sa stala pilierom celej ľudskej histórie. Derek odkrýva hlavnú deštruktívnu silu, – už pôsobiacu na Strednom východe – ktorá ohrozuje medzinárodný mier a bezpečnosť, a ktorá riadi udalosti, ktoré zatiahnú všetky národy Zeme do konečného rozhodnutia, ktoré rozhodne o ich prežití.

"Zasľúbená zem" takisto predstavuje prenikavý rozvrh dôležitých udalostí modernej histórie tejto oblasti. A teraz viac ako kedykoľvek predtým by si mal túto knihu prečítať každý, kto sa zaujíma o túto strategickú oblasť sveta.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Publishing House Dunamis
Väzba:mäkká
Rok vydania:2007
Počet strán:168
Jazyk:Slovenský
ISBN:80-89204-18-X
Copyright:Slovakian translation 2007
Rozmery (šírka x výška):134 x 204
Autor:Derek Prince
UKÁŽKA Z KNIHY

V jednu prekrásnu noc v apríli 1946 som stál na hrebeni hory, ktorá spája vrch Scopus na severe s Olivovým vrchom na juhu. Predo mnou na západ sa v mesačnom svite ligotala zlatá kopula Mešity na skale (Dome of the Rock) a strieborná kopula Mešity Al Aksa. Zdalo sa, že okolo nich a za nimi pokojne odpoćívalo staré mesto Jeruzalem so svojimi pílovitými múrmi a vežami a svojimi pestrofarebnými strechami, očakávajúc na volanie moslimského muezzina z mešity za ranného svitania.
Napriek tomu som však vedel, že tento pokojný výzor bol klamný. Pod povrchom sa nachádzajú činné sily, pripravené neodvratne rozpútať násilie a prelievanie krvi.