Lebo vie Hospodin o ceste spravodlivých, ale cesta bezbožných vedie do záhuby. (Žalm 1,6)
Zasľúbená zem
Derek Prince

Zasľúbená zem

Po mnoho desaťročí národ nie väčší ako štát New Jersey, USA dominoval na titulných stránkach správ vo svete.

Cena: 6,50 €
Dostupnosť: Skladom
O PRODUKTE

Kedy naposledy Izrael nebol v správach?

Po mnoho desaťročí národ nie väčší ako štát New Jersey, USA dominoval na titulných stránkach správ vo svete. Nie je to náhoda. V roku 1982 strhujúca kniha Dereka Princea
Posledné slovo o "Strednom východe" preskúmala konflikt s pozoruhodnou presnosťou. Pozorovania v tejto knihe zostali relevantnými aj po dvadsiatich rokoch.

V knihe
"Zasľúbená zem" (aktualizované vydanie knihy "Posledné slovo o Strednom východe") sa dozvieš o tom, prečo táto malá, zápasiaca krajina sa stala pilierom celej ľudskej histórie. Derek odkrýva hlavnú deštruktívnu silu, – už pôsobiacu na Strednom východe – ktorá ohrozuje medzinárodný mier a bezpečnosť, a ktorá riadi udalosti, ktoré zatiahnú všetky národy Zeme do konečného rozhodnutia, ktoré rozhodne o ich prežití.

"Zasľúbená zem" takisto predstavuje prenikavý rozvrh dôležitých udalostí modernej histórie tejto oblasti. A teraz viac ako kedykoľvek predtým by si mal túto knihu prečítať každý, kto sa zaujíma o túto strategickú oblasť sveta.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vydavateľ:Publishing House Dunamis
Väzba:mäkká
Rok vydania:2007
Počet strán:168
Jazyk:Slovenský
ISBN:80-89204-18-X
Copyright:Slovakian translation 2007
Rozmery (šírka x výška):134 x 204
Autor:Derek Prince
UKÁŽKA Z KNIHY

V jednu prekrásnu noc v apríli 1946 som stál na hrebeni hory, ktorá spája vrch Scopus na severe s Olivovým vrchom na juhu. Predo mnou na západ sa v mesačnom svite ligotala zlatá kopula Mešity na skale (Dome of the Rock) a strieborná kopula Mešity Al Aksa. Zdalo sa, že okolo nich a za nimi pokojne odpoćívalo staré mesto Jeruzalem so svojimi pílovitými múrmi a vežami a svojimi pestrofarebnými strechami, očakávajúc na volanie moslimského muezzina z mešity za ranného svitania.
Napriek tomu som však vedel, že tento pokojný výzor bol klamný. Pod povrchom sa nachádzajú činné sily, pripravené neodvratne rozpútať násilie a prelievanie krvi.